Naše firma, lépe řečeno malá rodinná firmička  :-) - se zabývá šitím a vyšíváním od roku 1997

V posledních cca deseti letech šijeme a tvoříme výrobky  ze 100% lnu. Výrobu z tohoto čistě přírodního materiálu jsme zahájili na základě dlouhodobého  průzkumu. Prověřovali jsme jeho vlastnosti,  zjišťovali názory odborníků, ale i našich babiček a dědečků, studovali naši i zahraniční literaturu. A výsledek? Vyšel jako nejlepší ze všech možných přírodních materiálů, dokonce i lepší než konopí.

Již 20 let jsme držiteli značky "Český výrobek" a máme mnoho spokojených zákazníků, kteří nám naše průzkumy potvrdili. Spánek ve lněném povlečení si velice chválí. Také dle tuzemských výrobců lněných tkanin je o ně velký zájem i ve světě, protože látky, pro jejich výborné  vlastnosti, dodávají mimo jiné i do Afriky, Austrálie a na Nový Zéland.

Pro tuto výrobu jsme se rozhodli také s ohledem na životní prostředí.

Zaměřili jsme se  na co nejdelší propojení krásných vlastností lnu a našeho těla - pro pobyt doma, odpočinek i  spánek.Rádi bychom mu pomohli najít nové přátele, kteří pro jeho čistotu, jednoduchost a krásu budou ochotni pozměnit své myšlení a zaplnit lnem své šatníky a postýlky...

 

Rádi Vám ušijeme oblečení i povlečení na míru a dle Vašich požadavků.

Módní trendy v posledních letech jednoznačně upřednostňují přírodní látky a materiály - lněné oblečení nejen na léto, ale i v zimě, doma i venku.

Vztah k přírodním materiálům nás postupně dovedl i ke zpracovávání vlny.

Hodně zdraví, pohody a klidu v tomto roce se lněnými výrobky  :o)))

Pro dobrou pohodu pár pohledů z oken naší firmy.